Post New Job

theabsurd1997

Overview

  • Sectors Energy
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 29

Company Description

Jeśli dostajesz dużo wartości z rozmiaru zakładów, to zazwyczaj najlepiej jest pozostać w tym zakresie. Prawidłowe działanie zależy zarówno od przeciwnika, jak i od aktualnej sytuacji. Jeśli nie myślisz, że możesz dokonać podwyżki przed flopem, to wywołanie większego zakładu jest często bezpiecznym rozmiarem zakładu, który doprowadzi do kontroli potu. Bluffowanie w złym kierunku jest zwykle błędem.

Ważniejsze jest, aby skupić się na wezwaniu, gdy masz dobrą rękę, ponieważ jeśli nie grasz w silne ręce przed flopem, musisz również zagrać bezpiecznie na tych rękach. Kluczem jest, aby grać na swoje mocne strony, unikając podejmowania ryzyka. Jak często powinienem blufować? Odpowiedź jest dość prosta. Jeśli otrzymasz dużo wartości od składania przedflopu, prawdopodobnie nie musisz robić więcej połączeń lub podnosić. Masz dużo kontroli nad tym, jak sprawić, aby poker odniósł sukces dla Ciebie, ale masz również znacznie mniej kontroli nad tym, co robią inni gracze.

Sukces w pokera często wynika z kilku rzeczy: ludzi, z którymi grasz i kiedy grasz. Jeśli grasz więcej na bańce liderów, to przeciętna ręka będzie bardzo dobra pod względem wygranych potów. Jeśli jednak masz rękę, która jest naprawdę silna i wiesz, że pomoże ci utrzymać się na torze, powinieneś z niej skorzystać. Dla każdego przeciwnika, który ma lepszą rękę niż twoja, będzie dwóch przeciwników, którzy są gorszy.

Czy to ma znaczenie, jeśli wiem, kim jest moja konkurencja? Większość graczy uważa, że jeśli wiedzą, https://po.poker-mine.com/ kto jest ich przeciwnikiem, będą mieli silną przewagę nad przeciwnikiem. Na przykład, jeśli twoi przeciwnicy grają w ręce jak Q9s-Ks, to twój przeciwnik będzie miał łatwy czas, próbując się złapać, podczas gdy będziesz ciężko pracować, próbując ukraść chip lead. W rzeczywistości często działa odwrotnie. Możesz nie widzieć siebie idącego all-in pre-flop, ale twój stół będzie nazywać rozmiar twojego podwyżki.

W jakich sytuacjach powinienem postawić / podnieść duży ślepy? Pozwala to wiedzieć, co twój przeciwnik myśli o twojej ręce, a także co myśli o swojej własnej ręce (potencjalny ślepy ponowny podnoszenie). W późnej pozycji jednak, czasami można poczekać dłużej niż jest wygodne, ponieważ mogą być zbyt blisko ich stos, aby zrezygnować z wczesnego zgięcia. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś rozważyć podniesienie z pozycji wstępnej, gdy twój przeciwnik już pokazał się z pozycji wstępnej.

Więc kiedy powinieneś pójść za nim? To zależy od tego, ile ryzyka jesteś gotów podjąć w danej grze i jak pewny czujesz się o swojej ręce. Powinieneś również zastanowić się, z jakim typem graczy grasz. Zakłady na agresywnych graczy z późnej pozycji często powinny dać ci przewagę nad oczekiwaniem na rozmiar prawej ręki.